26 marca 2021

TOP 22 Wyjątkowe sale weselne w Krakowie i okolicach

Kiedy podejmujecie decyzję o ślubie zalewa Was z pewnością ogrom emocji, radości i wzruszeń. Chwilę później pojawia się to podstawowe pytanie przy organizowaniu ślubu i wesela. Gdzie urządzimy wesele? Gdzie będziemy chcieli się pobrać? Czy będzie to ślub cywilny czy ślub kościelny? Czy plenerowy w stylu rustykalnym, czy raczej klasyczny elegancki ślub glamour? Jaka jest idealna sala w Krakowie do zorganizowania naszego ślubu marzeń.

Takich pytań pojawia się bardzo dużo i jeszcze więcej miejsc pojawia się w wyszukiwarce internetowej kiedy wpiszemy hasło “wesele Kraków” czy “najciekawsze miejsce na wesele Kraków”.

Jako fotograf ślubny mogę Wam powiedzieć z ręką na sercu, że na całe szczęście mamy w Małopolsce i też samym Krakowie istne perełeczki. Miejsca, gdzie organizacja przyjęcia weselnego to przyjemność. Mamy dworki, pałace, eleganckie hotele i rustykalne stodoły, które są idealne do zorganizowania boho wesela. Cała paleta niesamowitych miejsc z charakterem, pięknym wnętrzem i cudownymi ludźmi.

Chciałabym Wam więc przedstawić moją listę ukochanych miejsc w Krakowie i Małopolsce. To lista miejsc na zorganizowanie idealnego wesela. Moje top 25 wyjątkowych sal weselnych. Znajdziecie tu po trochu miejsc z każdego stylu ślubnego. Jeśli macie wciąż problem z wyborem takiej idealnej sali, to ten artykuł będzie idealny.

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT

Privacy Preference Center