Sesja narzeczeńska w Tyńcu

2 lutego 2021

Sesja narzeczeńska/ sesja ciążowa w Tyńcu

Jakie jest idealne miejsce na sesję zdjęciową? Jeśli jesteście odważni to w zasadzie każde miejsce i czas jest dobry na sesję zdjęciową. Często pytacie mnie, czy mam jakieś fajne miejsca na zdjęcia. A prawda jest taka, że sesję zdjęciową możemy zrobić wszędzie. W sesji narzeczeńskiej, tak jak w sesji poślubnej, sesji rodzinnej, czy każdej innej liczą się przede wszystkim emocje i Wy. Zawsze powtarzam moim Parom, że zdjęcia to pamiątka z tego czasu, który właśnie jest. Dlatego jest dla mnie tak ważne, żebyście czuli się ze mną w trakcie zdjęć dobrze, bo potem nie będziecie oglądać pozowanych kadrów, tylko będziecie wracać wspomnieniami do tego cudownego czasu, jaki spędziliście na sesji.

Z Karoliną i Dominikiem wybraliśmy się na sesję narzeczeńską z widokiem na Tyniec. To odkryte ostatnio przeze mnie miejsce wygląda wspaniale latem i zimną zimą. I choć nie mieliśmy wtedy śniegu ani słońca to zdjęcia wyszły magicznie bo udało się nam stworzyć fajną atmosferę. I popłynęliśmy.

Jeśli nie wiecie, gdzie chcielibyście zrobić sobie sesję zdjęciową to Wasz fotograf ślubny powinien wskazać Wam masę możliwości. Może to być sesja na Rynku w Krakowie, może być Kazimierz, może być blokowisko w Hucie. Wszystko zależy od Waszych marzeń i oczekiwań.

Nam zależało na tym, żeby Karolina i Dominik nie byli skrępowani innymi ludźmi i mieli przestrzeń do spaceru. To była ich pierwsza sesja zdjęciowa w życiu. I tak bardzo się cieszę, że spotkamy się już niedługo na ich pięknym ślubie w Dworzyszcze Wola. Przebieram nogami i nie mogę się doczekać.

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT

Privacy Preference Center