Fotografia Ślubna Kraków Love&Light

Wspaniale

ze tu jestes!

Cześć!

Jestem Martyna

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę. Dzięki też za to, że chcesz obejrzeć mój sposób widzenia i zapisywania świata w fotografiach.

To jest moja kreatywna przestrzeń i moje bezpieczne miejsce do dzielenia się z Tobą miejscami, w których byłam i ludźmi, których spotkałam. Jestem marzycielem i czasami niepoprawną optymistką. Niektórzy mówią, że bywam naiwna. Ale prawda jest taka, że wierzę w ludzi i dobrą energię. Kiedy nie będę zajęta wychowywaniem czworga moich cudownych, acz totalnie rozbieganych dzieci , możesz zobaczyć mnie z moim aparatem, tam gdzie łąka spotyka się z niebem i rozpala duszę. Moja rodzina jest moją bezpieczną przystanią i to dzięki nim mogę realizować moje fotograficzne projekty, co jest moją pracą i pasją. Tak – to prawda. Jestem niesamowitą szczęściarą. Nie byłoby to możliwe bez mężczyzny mojego życia, który daje mi wsparcie i bezpieczeństwo.

Fotografuję piękne chwile życia i wspomnienia. Jesteś gotowy na przygodę? Poznajmy się!

NAJPIĘKNIEJSI JESTEŚMY WTEDY, GDY JESTEŚMY PRAWDZIWI

CZY FOTOGRAFUJĘ TYLKO W KRAKOWIE?

Oczywiście, że nie!

Choć tu mi najbliżej. Fotografuję śluby w całej Polsce i za granicą, więc nie wahaj się pytać o moją dostępność. Z ogromną chęcią przyjadę.

Zróbmy to razem! Będzie pięknie! Napisz do mnie!

PRZYJADĘ DO WAS W NAJDALSZE KRAŃCE POLSKI

Czy pasujemy do siebie?

Rozpocznijmy z Tobą i Twoją Miłością wspaniałą fotograficzną przygodę!

Stwórzmy razem coś pięknego!

Napisz do mnie

Privacy Preference Center