elegancki ślub boho, Oaza Leńcze, kwiaty na ślub
ślub plenerowy i wesele w Dworze Sieraków

Zdjęcia ślubne to niezapomniana pamiątka. Oczywiście pozostają wspomnienia, ale z czasem się one zacierają. Reportaż ślubny oraz sesja poślubna są po to, żeby przywrócić najpiękniejsze przeżycia tu i teraz. Dzięki nim możecie przenieść się w czasie, a tym samym znów odczuwać ogrom emocji oraz wzruszeń, które towarzyszyły w dniu ślubu. Przecież to takie ważne, żeby mieć dobre zdjęcia ślubne – będą one z Wami przez całe życie.

Oferta

2023/2024

KOLEKCJA I

3 godziny

KOLEKCJA III

12 godzin

(pełen reportaż)

KOLEKCJA II

7 godzin

Profesjonalna sesja ślubna obejmuje całodzienny reportaż, rozpoczynający się od przygotowań, a trwający aż do momentu oczepin (maksymalnie do godz. 00:30). W dniu ślubu wykonujemy także mini sesję poślubną, zazwyczaj o zachodzie słońca, w pobliżu sali weselnej. Finalnie otrzymujecie min. 700 cyfrowych zdjęć poddanych autorskiej obróbce (przegranych na drewniany pendrive), a także 50 jedwabnych odbitek w eleganckiej szkatułce. Każda Młoda Para dostaje również prywatną galerię online. W pakiecie tym znajduje się również sesja poślubna wykonana w innym dniu.

Jako profesjonalny fotograf ślubny wykonuję całodzienny reportaż, który rozpoczyna się przygotowaniami Pary Młodej, zaś zakończy dopiero na oczepinach – ja i mój aparat jesteśmy z Wami do godziny 00:30. Ponadto w dniu ślubu wykonuję mini sesję poślubną w pobliżu sali, na której odbywa się uroczystość weselna. Ostatecznie otrzymujecie min. 600 cyfrowych zdjęć poddanych autorskiej obróbce, a także 50 jedwabnych odbitek znajdujących się w eleganckiej szkatułce. Każda Młoda Para dostaje również prywatną galerię online.

Zdecydowaliście się na skromniejszą uroczystość, a może zwyczajnie nie potrzebujecie reportażu przez cały dzień? Myślicie o ślubie w gronie najbliższych oraz luźnej, ślubnej sesji zdjęciowej w zacisznym, malowniczym zakątku? Poza tym zależy Wam na wyjątkowych fotografiach ślubnych? Cudownie! Napiszcie do mnie! Wspólnie ustalimy zakres oczekiwań, aby wykonane przeze mnie fotografie ślubne były spełnieniem Waszych najskrytszych marzeń!

kolekcja i

KOLEKCJA III

KOLEKCJA II

ZOBACZ REPORTAŻE

Oczywiście, że nie! Choć tu mi najbliżej. Fotografuję śluby w całej Polsce, a także za granicą, więc nie wahajcie się i zapytajcie o moją dostępność. Z ogromną chęcią do Was przyjadę. Zarówno śluby międzynarodowe, jak i te rodzime są dla mnie wyzwaniem, ponieważ jako fotograf weselny muszę umiejętnie sfotografować nie tylko Parę Młodą, ale również przybyłych gości.

Podkreślam, że dojadę wszędzie tam, gdzie potrzebna jest osoba, która wykona wyjątkowe, pamiątkowe zdjęcia ślubne, a także sesje narzeczeńskie.

Obiecuję, że fotografia ślubna, jak również narzeczeńska zostaną przeprowadzone w miłej atmosferze pełnej miłości oraz zrozumienia! Zapraszam do kontaktu! Marzy Ci się luźna, ślubna sesja zdjęciowa gdzieś w egzotycznym kraju lub na szczycie góry? Masz wymarzoną miejscówkę, ale żaden fotograf nie podjął się zrobienia tam zdjęć? Uwielbiam niestandardowe miejsca na sesję ślubną, a poza tym jestem otwarta na współpracę przy wariackich pomysłach. Pakuję sprzęt i lecimy – śluby międzynarodowe stanowią dla mnie świetne wyzwanie zawodowe.

Zobacz

gdzie fotografuję

fotografia ślubna & lifestyle

Zobacz więcej o mnie

sesja ślubna w Rzymie

intymnie i delikatnie

vs.

pełne wariactwo

sesja narzeczeńska

Sesja zaręczynowa to świetna rozgrzewka przed reportażem ślubnym. Mamy wtedy okazję bliżej się poznać, a poza tym oswajacie się ze mną oraz z pozowaniem przed aparatem. Sesje narzeczeńskie stanowią także wspaniałą pamiątkę Waszej miłości.

Fotografuję przede wszystkim w Krakowie, ale nie tylko – jeśli potrzebujecie mojej pomocy, a nie mieszkacie w obrębie woj. małopolskiego, nie martwcie się, przyjadę tam, gdzie pragniecie. Zapraszam do kontaktu i ustalenia szczegółów!

Wolicie delikatne muśnięcia słońca na twarzy czy szał neonów? Naturalny spacer w trawie, a może stylizowaną sesję z różowymi flamingami? Napiszcie do mnie, aby zamówić zarówno sesje zaręczynowe, jak i reportaż ślubny – idę w każdy piękny, a zarazem szalony pomysł.

Zarezerwuj termin

Privacy Preference Center